O nás

Vzhledem k tomu, že naše firma působí na trhu zakázek již od roku 1994, můžeme říci, že máme již mnohaletou zkušenost v oblasti stavebnictví a zrealizovali jsme již stovky zakázek.  Snažíme se vždy zrealizovat projekty a představy našich klientů k jejich plné spokojenosti, máme profesionálně vyškolený personál, orientujeme se v široké škále nových materiálů a technologií a to vše nám napomáhá dosáhnout vysoké kvality naší odvedené práce.

Díky tomu, že se většina vedoucích pracovníků pohybuje celý život ve stavebnictví a díky spolupracujícím firmám, jsem schopni realizovat jakoukoliv výstavbu v pozemním stavitelství. 

Posledních 10 let se ale specializujeme na věškeré novostavby a rekonstrukce střešních konstrukcí. Zaměstnáváme tesaře, pokrývače, klempíře, izolatéry, sádrokartonáře a okrajově i zedníky. Díky pracovníkům těchto kmenových řemesel jsme způsobilí postavit v podstatě střechy všech tvarů a z nejrůznějších materiálů, různým způsobem je upravovat, modelovat, provést střešní vestavby vč. sadrokártonářských prací a zateplení, provádět opravy zatékání, provádět běžný pravidelný sezónní servis střešních konstrukcí pro správce objektů a po dohodě vyjíždět i na havarijní opravy. 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Kontakt

TAMARIN STAVBY - Jan Blažek

Varšavská 735/13
Ústí nad Labem
40003


+420 603 803 266